HMB – NA SIŁĘ

Potrzebujesz siły do wytężonego treningu? Chcesz, by ćwiczenia przynosiły jak największe efekty? Pragniesz ogromnej motywacji? Jeżeli tak, to odżywki typu HMB są tak naprawdę stworzone dla Ciebie.
Mają one sporo pozytywnych właściwości – nie tylko bowiem zwiększają masę mięśniową, ale także poprawiają nasza odporność ogólną i na mikrouszkodzenia związane z intensywnym treningiem.
Inne właściwości
HMB sprawia, że redukujemy tkankę tłuszczową i poprawiamy ogólny wygląd naszej sylwetki. Nie tylko nadaje się zatem dla sportowców, ale także dla tych osób, których celem jest wysmuklenie sylwetki i uczynienie jej bardziej atrakcyjną w oczach innych.
Wszechstronność
Suplement HMB jest niezwykle wszechstronny i tak naprawdę trudno byłoby nam znaleźć podobny do niego pod względem właściwości. Nie może, rzecz jasna dorównać kreatynie jeżeli chodzi o skuteczność, natomiast przewyższa ją w dziedzinie trwałości i stabilności.
Przyjmowane białka w czasie suplementacji HMB są bardziej skuteczne i organizm umie je oszczędzać. HMB sprawia, że nasze ciało regeneruje się około 3 razy szybciej.

Previous post Hydroksymetylomaślan (HMB)
Next post Odżywki z substancją HMB